Jakie instrumenty oszczędnościowe i inwestycyjne warto połączyć?

lipiec 3, 2018
By 17bankuf

Relacja między oszczędzaniem, a inwestowaniem jest bardzo płynna. Oszczędzanie na lokatach bankowych ochrania kapitał jedynie przed inflacją i generuje niewielkie zyski. Dopiero połączenie oszczędzania i inwestowania umożliwia budowanie faktycznej niezależności ekonomicznej gospodarstwa domowego. W jaki sposób łączyć instrumenty oszczędnościowe i inwestycyjne, aby ograniczyć ryzyko, a jednocześnie krok po kroku budować zysk? Pomoc w tym temacie uzyskasz na https://www.17bankow.com, znajdziesz tam najlepsze lokaty, kredyty i inne produkty finansowe.

Read More »

Oprocentowanie kredytów gotówkowych w praktyce

kwiecień 11, 2018
By 17bankuf

Dopasowanie optymalnej formy oprocentowania kredytu gotówkowego to dość duża przewaga dla świadomego kredytobiorcy. W pewnych warunkach dobrze dobrane oprocentowanie pożyczki jest w stanie ograniczyć mocno problemy ekonomiczne gospodarstwa domowego. W artykule poznasz kluczowe rodzaje oprocentowania kredytów gotówkowych z uwzględnieniem najważniejszych zalet.

Read More »

Rodzaje lokat – szczegółowe omówienie

luty 20, 2018
By 17bankuf

Zakładanie lokat bankowych to zdecydowanie najpopularniejszy sposób na oszczędzanie w polskich gospodarstwach domowych, a o tym które i jak wybrać dowiesz się dzięki moja-skarbonka.pl. W jaki sposób podnieść jednak efektywność lokat bankowych w planie inwestycyjno – oszczędnościowym? Wystarczy do tego znajomość najważniejszych rodzajów lokat. W artykule otrzymasz zestawienie lokat bankowych, a także omówienie podstawowych korzyści związanych z konkretnym instrumentem.

Read More »