Oprocentowanie kredytów gotówkowych w praktyce

kwiecień 11, 2018
By 17bankuf

Dopasowanie optymalnej formy oprocentowania kredytu gotówkowego to dość duża przewaga dla świadomego kredytobiorcy. W pewnych warunkach dobrze dobrane oprocentowanie pożyczki jest w stanie ograniczyć mocno problemy ekonomiczne gospodarstwa domowego. W artykule poznasz kluczowe rodzaje oprocentowania kredytów gotówkowych z uwzględnieniem najważniejszych zalet.

Read More »

Rodzaje lokat – szczegółowe omówienie

luty 20, 2018
By 17bankuf

Zakładanie lokat bankowych to zdecydowanie najpopularniejszy sposób na oszczędzanie w polskich gospodarstwach domowych, a o tym które i jak wybrać dowiesz się dzięki moja-skarbonka.pl. W jaki sposób podnieść jednak efektywność lokat bankowych w planie inwestycyjno – oszczędnościowym? Wystarczy do tego znajomość najważniejszych rodzajów lokat. W artykule otrzymasz zestawienie lokat bankowych, a także omówienie podstawowych korzyści związanych z konkretnym instrumentem.

Read More »

Zmiana warunków pożyczki? Wiemy jak to zrobić!

listopad 28, 2017
By 17bankuf

Podobnie jak twój podwójny dżinsowy garnitur z lat 90., kredyty mieszkaniowe dojrzewają z biegiem czasu. Udało ci się znaleźć właściwą pożyczkę trzy lata temu, ale czy jest ona odpowiednia teraz? Istnieje wiele czynników, które mogą wpływać na sposób, w jaki twój kredyt hipoteczny jest dopasowany bądź nie, np. twoja sytuacja finansowa lub obniżone stopy procentowe, dlatego refinansowanie ma sens.

Według badań miesięczna wartość zobowiązań finansowych (w tym refinansowania) domów w naszym kraju wynosi około 32 miliardów złotych. Za to z pewnością kupiłoby się kilka par dżinsów! Bardzo dobrym pomysłem jest okresowe sprawdzanie kredytu mieszkaniowego i jego unikalnych cech, ponieważ pomaga to w osiąganiu celów finansowych. Chociaż nie ma właściwej ani złej odpowiedzi, koniec końców refinansowanie może potencjalnie ułatwić Ci życie, oferując ci dostosowany do Twoich potrzeb pakiet.

Read More »