Kredyt hipoteczny – czy warto korzystać z pośredników?

sierpień 31, 2018
By 17bankuf

Czy każdy, kto rozważa zakup domu, powinien spróbować skorzystać z pomocy pośrednika hipotecznego, który pomógłby mu w procesie zakupu domu? Dane wskazują, że tylko 48 procent kupujących dom po raz pierwszy zdecydowało się skorzystać z usług brokera kredytów hipotecznych.

Korzystanie z brokera kredytów hipotecznych

Są pewne zalety korzystania z brokera kredytów hipotecznych; kupno domu jest wystarczająco stresujące, nie trzeba martwić się o odwiedzanie wielu kredytodawców i nie trzeba próbować zrozumieć jakie są na rynku różne stawki i warunki kredytu hipotecznego.

Read More »

Jakie instrumenty oszczędnościowe i inwestycyjne warto połączyć?

lipiec 3, 2018
By 17bankuf

Relacja między oszczędzaniem, a inwestowaniem jest bardzo płynna. Oszczędzanie na lokatach bankowych ochrania kapitał jedynie przed inflacją i generuje niewielkie zyski. Dopiero połączenie oszczędzania i inwestowania umożliwia budowanie faktycznej niezależności ekonomicznej gospodarstwa domowego. W jaki sposób łączyć instrumenty oszczędnościowe i inwestycyjne, aby ograniczyć ryzyko, a jednocześnie krok po kroku budować zysk? Pomoc w tym temacie uzyskasz na https://www.17bankow.com, znajdziesz tam najlepsze lokaty, kredyty i inne produkty finansowe.

Read More »

Oprocentowanie kredytów gotówkowych w praktyce

kwiecień 11, 2018
By 17bankuf

Dopasowanie optymalnej formy oprocentowania kredytu gotówkowego to dość duża przewaga dla świadomego kredytobiorcy. W pewnych warunkach dobrze dobrane oprocentowanie pożyczki jest w stanie ograniczyć mocno problemy ekonomiczne gospodarstwa domowego. W artykule poznasz kluczowe rodzaje oprocentowania kredytów gotówkowych z uwzględnieniem najważniejszych zalet.

Read More »