Krótkoterminowa lokata to nie tylko zalety.

luty 27, 2017
By 17bankuf

Jaki jest najczęściej wybierany produkt przez Polaków w odniesieniu do oszczędzania? W tym przypadku ta sprawa może dotyczyć oczywiście lokat. Oszczędzanie może się odbywać przez niewielki okres czasu, istnieją sytuacje iż w jedną noc. Dlaczego tak wiele osób będzie się na to decydować? Oczywiście będzie to uzależnione od tego, aby zapewnić sobie lub swojemu dziecko stabilną przyszłość. Czym tak naprawdę jest lokata krótkoterminowa? W dużym skrócie oznacza jest to okres zawarcia jako mniej aniżeli 12 miesięcy. Klient przez założenie lokaty jest w pewien sposób odpowiedzialny za to jaka wartość będzie mieć jego przyszły zysk.

Read More »

Co ma wpływ na potencjał lokat bankowych?

styczeń 27, 2017
By 17bankuf

Lokaty to jeden z najpopularniejszych produktów bankowych zaraz za kredytami gotówkowymi. Lokata bankowa nie jest kształtowana wyłącznie przez bank, jeżeli chodzi o szczegóły oprocentowania. Na lokaty bankowe ma wpływ sytuacja polityczna oraz ogólnie ekonomiczna. W artykule poznasz elementy, które kształtują oferty lokat bankowych, poznasz perspektywy branży, a także najważniejsze problemy występujące na rynku lokat bankowych. W ten sposób podejmiesz racjonalne decyzje dotyczące kształtowania indywidualnych oszczędności.

Read More »

O kredytach słów kilka.

październik 19, 2016
By 17bankuf

Dzięki kredytom wiele osób może założyć własną działalność gospodarczą i zacząć pracować na własny rachunek. Warto wiedzieć jakie kredyty dla firm mają w swojej ofercie poszczególne banki. Ubiegając się o przyznanie kredytu mamy do wyboru kredyty o różnym okresie kredytowania. Dostępne są kredyty krótkoterminowe, które brane są na okres do jednego roku. Mamy również kredyty średnioterminowe, które kredytobiorca bierze na okres od jednego roku do trzech lat, oraz kredyty długoterminowe, których okres kredytowania jest powyżej trzech lat. Po wybraniu okresu kredytowania konieczne jest wybranie rodzaju kredytu z jakiego chcemy skorzystać. Najczęściej kredyty jakie oferują banki są kredytami gotówkowymi, inwestycyjnymi, hipotecznymi oraz lombardowymi. Możemy również skorzystać z tak zwanych linii kredytowych. Dzięki kredytom mamy środki, które możemy przeznaczyć na dowolny cel. Są one pewnego rodzaju formą finansowania, dzięki której można sfinansować potrzeby wiążące się z działalnością gospodarczą jaką prowadzimy. Kredyt gotówkowy banki wypłacają jednorazowo, zaś spłaca się je w ratach, sprawdź też przeniesiony tutaj artykuł.

Read More »