Chwilówki internetowe – potencjał dla kredytobiorcy

maj 8, 2017
By 17bankuf

Pożyczki krótkoterminowe udzielane przez kanały multimedialne to jeden z największych segmentów funkcjonowania parabanków. Dlaczego warto zainteresować się pożyczkami internetowymi, czy to uczciwe i perspektywiczne rozwiązanie? Czy musisz na coś uważać przy podpisywaniu umów kredytowych przez strony internetowe instytucji pozabankowych? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na wskazane problemy.

Read More »

Jaka lokata lepsza, ta przez Internet czy w placówce stacjonarnej?

marzec 29, 2017
By 17bankuf

Warto powiedzieć o tym, że bankowość elektroniczna w dzisiejszych czasach oznacza standard. Ich wykorzystanie dotyczy milinów klientów każdego banku. To właśnie przez Internet uda się założyć bez większych problemów ROR, produkt inwestycyjny czy lokatę. Jeśli chodzi o korzyści to ich lista może być całkiem spora. Do nich warto zaliczać przede wszystkim, brak potrzeby wyjścia do placówki oraz zdecydowanie lepsze warunki. Warto się przekonać o głównych różnicach jakie należy wymieniać do lokaty założonej przez Internet oraz stacjonarnie.

Read More »

Krótkoterminowa lokata to nie tylko zalety.

luty 27, 2017
By 17bankuf

Jaki jest najczęściej wybierany produkt przez Polaków w odniesieniu do oszczędzania? W tym przypadku ta sprawa może dotyczyć oczywiście lokat. Oszczędzanie może się odbywać przez niewielki okres czasu, istnieją sytuacje iż w jedną noc. Dlaczego tak wiele osób będzie się na to decydować? Oczywiście będzie to uzależnione od tego, aby zapewnić sobie lub swojemu dziecko stabilną przyszłość. Czym tak naprawdę jest lokata krótkoterminowa? W dużym skrócie oznacza jest to okres zawarcia jako mniej aniżeli 12 miesięcy. Klient przez założenie lokaty jest w pewien sposób odpowiedzialny za to jaka wartość będzie mieć jego przyszły zysk.

Read More »