Bank Zachodni WBK jako bank uniwersalny.

czerwiec 6, 2017
By 17bankuf

Bank uniwersalny WBK.

Bank Zachodni WBK jest bankiem uniwersalnym, którego główna siedziba rejestrowa znajduje się we Wrocławiu, zaś pozostałe dwie w Poznaniu i w Warszawie. Bank znajduje się na trzecim miejscu banków działających w Polsce pod względem wartości aktywów i również na trzecim miejscu banków pod względem liczby placówek. Bank został utworzony poprzez połączenie Banku Zachodniego SA z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym SA. Obecnym prezesem banku jest Michał Gajewski. Bank należy od 2011 roku do grupy hiszpańskiej Santander. W roku 3013 Bank Zachodni połączył się z Kredyt Bankiem. Obecnie dysponuje on liczbą ponad 900 placówek, a liczba klientów jaką obsługuje przekracza 3,5 miliona.

Read More »

Chwilówki internetowe – potencjał dla kredytobiorcy

maj 8, 2017
By 17bankuf

Pożyczki krótkoterminowe udzielane przez kanały multimedialne to jeden z największych segmentów funkcjonowania parabanków. Dlaczego warto zainteresować się pożyczkami internetowymi, czy to uczciwe i perspektywiczne rozwiązanie? Czy musisz na coś uważać przy podpisywaniu umów kredytowych przez strony internetowe instytucji pozabankowych? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na wskazane problemy.

Read More »

Jaka lokata lepsza, ta przez Internet czy w placówce stacjonarnej?

marzec 29, 2017
By 17bankuf

Warto powiedzieć o tym, że bankowość elektroniczna w dzisiejszych czasach oznacza standard. Ich wykorzystanie dotyczy milinów klientów każdego banku. To właśnie przez Internet uda się założyć bez większych problemów ROR, produkt inwestycyjny czy lokatę. Jeśli chodzi o korzyści to ich lista może być całkiem spora. Do nich warto zaliczać przede wszystkim, brak potrzeby wyjścia do placówki oraz zdecydowanie lepsze warunki. Warto się przekonać o głównych różnicach jakie należy wymieniać do lokaty założonej przez Internet oraz stacjonarnie.

Read More »